İlan Verebilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir !

Giriş Yapmak İçin Tıklayınız

Cevseri Tasarım 3d Görselleştirme, Mimarlık, Hava Çekimi ve Web Tasarım

Vizyonumuz

OLXFORM.COM HAKKIN'DA BİLMENİZ GEREKENLER...

Bildiğiniz üzere internet piyasasında birden fazla web site ve webmaster konularında bilgiler paylaşmakta olan blog siteler ve forumlar mevcuttur bunların tamamı sizlere bilgi vermek amacıyla oluşturulmuş olan ve sizlere kaliteli bilgiler sunan ortamlardır. Bu ortamlara benzer birçok insanların soru sorabileceği ve ücretsiz destek alabileceği bir kaç forum sitesi mevcuttur. Bu forum sitelerinde sorular sorabilirsiniz veya bir freelancer çalışansanız bu forumlarda yaptığınız işleri satılığa çıkartabilir ve kolaylıkla müşteriler bulabilirsiniz. Bunlara benzer daha birçok aktivite ve etkinlikte bulunabilirsiniz fakat diğer genel blog siteleri gibi bu forum sitelerinden de Türkiye’de oldukça fazla freelancer ve webmaster dayanışma forumları mevcuttur. Sizlere şimdi Türkiye’de bir ilk olan tüm webmaster konularını bir araya toplayan ve Türkiye’nin en gelişmiş E–Ticaret sitelerinden biri olan olxforum.com hakkında bilgi vereceğiz.  Web sitesine oldukça kolay bir şekilde ulaşıp üye olabilirsiniz ayrıca sınırsız ve ücretsiz olarak istediğiniz kadar yayın yapabilirsiniz. İstediğiniz konularda sizlere yardımcı olabilecek arkadaşların ilanlarına da ulaşabilirsiniz. Alışveriş siteleri arasında yeni bir devir açan olxforum.com sizlere kolaylıkla alışveriş yapma imkânı sunmaktadır. Şimdide sitenin birkaç temel kuralından bahsedelim öncelikle bu forum sitesinde kesinlikle cinsel içerikli paylaşımlar yapmak yasaktır. Bu forum sitesinde herkes birbirine saygı duyarak çalışmaktadır. Hakaret, küfür ve bu tarz yorumlarda bulunmak kesinlikle yasaktır. Oldukça seviyeli bir ortama sahip olan bu webmaster sitesi Türkiye’nin en yeni ve en gelişmiş freelancer sitesi olarak ön plana çıkmaktadır. Sizde diğer forum ve blog sitelerinden sıkıldıysanız, sizlere saygı duyulmuyorsa, hakkınız savunulmuyorsa sizleri olxforum.com sitesine davet ediyorum. Webmaster âleminin en iyi sayfasına sizleri de bekliyoruz.

KURALLAR

(1) Olxforum Platform'da Cinsel İçerikli İlan Vermek Yasaktır.

(2) Olxform Platform'da Küfür,Hakaret Mesaj Ve Yorum Yazmak BAN Nedenidir

(3) Olxforum Platform'da Siyasi Yazı , Devleti,Milleti Rencide Edicek Sözler Sarfetmek Yasaktır

(4) Olxforum Platform’da Üyelerin Bilgilerini Paylaşmasi , Başka Üyelerin Bilgisi Dışında Bilgilerle Giriş Yapan Hakkında Yasal İşlem Başlatılır

(5) Olxforum Platform’da Birden Fazla Üyeliğe Sahip Olunması IP 'den Tespit Edildiği Taktirde GİRİŞİ Yasaklanıcaktır

(6) Olxforum Platform'da Kullanıcı Adınıza Yapılan Siber Saldırılarda Destek Ekibimiz İle Yapıcagınız İletişimde Lütfen T.C Kimlik Numaranızı Profilinize Ekleyiniz

YUKARIDA YAZILI KURALLAR HARİCİ

Yukarıdaki kurallarda yazılı olmayan Fakat genel ahlâka ve etik kurallarına ters düşen hareketlerde, yazışmalarda, bir üyeyi tehdit etmede, ticari eylemlerde vb. gibi etik olmayan hertürlü durumda bulunan üyelerin alcağı ceza Yöneticilerin insiyatifindedir.

olxforum.com Yönetimi "Oy" ile seçilen bir yönetim değildir. Bu sebeple yönetim ile ilgili konu açmak, Yöneticilerin ve Platformda huzurunuzu bozmak, saygısızca, terbiyesizce yazılar yazmak yasaktır. Bu üyelerin alacağı ceza Platform'dan IP BAN Atılıp Üyeliği Yasaklanır.