İlan Verebilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir !

Giriş Yapmak İçin Tıklayınız

Cevseri Tasarım 3d Görselleştirme, Mimarlık, Hava Çekimi ve Web Tasarım

ŞİKAYET ET !

Değerli Kullanıcımız Aşağıdaki Forumdan Firmalar Kullanıcılar Hakkında Şikayetinizi Bildirebilirsiniz. Yapılan Şikayetler

 

İsim Soyisim: eda şenzek

Konu: Vize
Şikayet: İyi günler, Ben Hollanda vatandaşıyım pasaportumun günü bitmişti ve uzatma işlemini Ankara ilindeki Hollanda konsolosluğundan yapacaktım. İnternet üzerinden araştırma yaparken Hollanda konsoloslugu yazdığımda ilk önce bu site çıktığı için bu linke tıkladım 'https://vizedepartmani.com/konsoloslugu/hollanda/?gclid=EAIaIQobChMIpIeciIDp2QIVCtwZCh3_3QVbEAAYASAAEgL9ffD_BwE' telefon numarasıyla arama yaptım benden işlemler için 550 tl para istediler aksi durumda Ankara'da ki konsolosluğa kadar gidip geri döneceğimi kimsenin bana yardımcı olmayacağını söylediler hatta 5 yıl önce böyle bir sistem yoktu dediğimizde yeni uygulama dediler bende parayı yatırdım. Karşılığında istenilen evrakları ve konsoloslukta ne kadar para ödeyeceğime dair bir mail geldi ama ne konsolosluğun istediğini idda ettiği evraklar nede para miktarı doğru idi. Bunu konsolosluğa pasaport işlemlerimi yapmak için gittiğimde öğrendim ve oradaki insanların bizim onlarla hiç bir bağımız yok demesiylede şaşkına döndüm. Nasıl olurda bu insanlar Hollanda konsolosluğunun adını ve logosunu kullanabilir. Hollanda konsoloslugunun ismiyle insanları kandırabilir. Daha sonra paramı istemek için geri aradığımda biz danışmanlık hizmet bürosuyuz dediler. Peki danışmanlık hizmet bürosuysa neden vize başvurusu/ randevu gibi terimleri kullanıyorlar, neden Hollanda konsolosugunun logosunu kullanıyorlar. Paramın geri iadesini istiyorum.

İsim Soyisim: Battleking

Konu: Gold Teknoloji ürünü göndermiyor, para iadesini de 20-25 günde yapıyor
Şikayet: 23.02.2018 tarihinde verdiğim sipariş 20 gündür gönderilmiyor. (sipariş no:57794362) Her iletişime geçtiğimde 2 güne kargoya verileceği söyleniyor. En son 13.032018 tarihinde aradım bugün kargoya verilecek dediler. Öğleden sonra temin edemiyoruz diye sms attılar. Tekrar aradım ücret iadesi yapın dedim, 20-25 gün sürer dediler. Yani temin edemedikleri ürün için 20 gün oyalayıp yaklaşık 45 gün parama alı koyuyorlar.

İsim Soyisim: Arzu Doğan

Konu: Ticarı islemler
Şikayet: Merhaba Calistigim firma Turkiye'de kurulmus olan LTD STI. Is bankasindan ticari hesap actirmak istedik. 15 gun sonra hukuk servisinden ilgili sube temsilcisine red edildigi bilgisi verilmis. Sebebi firma sahibi ve vekaleti olan kisinin Turkce bilmemesi oldugu gosterilmis. Cok anlamsiz bir durum milyonlarca yabanci hespa aciyor Tukrce bilmeden sirketiniz var vergi odeyip ticaret yapsanizda hesap actirilmamasi cok manidar. Firma sahipleri Iranli olmayip Avrupali, Amerikali ya da baska bir ulke vatandasi olsaydi herkese ayni kurali mi uygulardi, madem oyle neden ilk basvurularda tonla evrak toplayip aliyorsunuz. Sebep gostermek icin cok dusundunuz mu? Bankalar kuruluna mi kime bu durumu sikayet etmem gerekir. Bir Turk olarak ve kendilerinden ekmek parasi kazanan bir birey olarak hicap duydum ulkemden hem de o cok sevdigim bankamdam. selamlar

İsim Soyisim: ierkin

Konu: Bazı Firmalar Ayrıcalıklı
Şikayet: Eskiden Beri Güvenerek Yazdığım Bu Site Maalesef Bazı Kuruluşlar İçin Yazılan Şikayetleri Yayınlamıyor..

İsim Soyisim: ferat.yılmaz

Konu: Neden Yayınlanmadı
Şikayet: 25 Aralık 2015 Tarihinde 1000287807 Takip Numarası İle Bosh Ankastre Konulu Şikayetimi Yazmıştım Ama Hala Yayınlamadınız Acaba Neden Öğrenmek İstiyorum. İyi Çalışmalar.

İsim Soyisim: ugur.tas416

Konu: Şikayetlerimi Yayınlamıyor
Şikayet: Sikayetvar.com'da 2 gün önce n11.com ile ilgili şikayet açtım ve hala şikayetim yayına alınmadı. Diğer kullanıcıların şikayeti yayına alınırken benim şikayet hala redaksiyon aşamasında. N11.com'da ürün alırken sipariş ekranında site hata verdi ve sipariş gerçekleşmedi fakat kartımdan para çekildi. N11.com çekilmedi dedi bense bankadan belge aldım ve çekildiğine dair belgeleri Sikayetvar.com'da yayınlamak istedim ama hala yayına almadılar şikayeti. Sikayetvar.com'dan şikayetçiyim.

İsim Soyisim: aykut93

Konu: Şikayetimi Görmezden Geliyor
Şikayet: Şikayetimvar.Com Sitesi Türkcell İle İlgili Yapmış Olduğum Şikayeti Aynı Şikayeti Tekrarladığım Gerekçesiyle Yayınlamıyor. Şikayet Aynı Değil Metni Okumadan Karar Veriyorlar Demek Ki Yada Başka Bir Şey Var Da Biz Mi Bilmiyoruz

İsim Soyisim: SRTCDKNL

Konu: Şikayet Yayınlamama
Şikayet: Bir Tercüme Bürosundan Ödemelerimi Alamamaktaydım. Bu Nedenle Şikayet Verecek Site Aradım Ve Bulduğum Sitelere Yazdım. Fakat Www.Sikayetvar.Com Şikayetimi Saçma Gerekçelerle Red Etmektedir.İşveren Çalışan Arasına Girirlmemektedir Diyor. Şikayetimin Aynısını Sitede Bulmaktayım. Onunkine Giriliyorda Neden Benimkine Girilmiyor...Çifte Standart Uygulanmaktadır. Şikayetim Olduğu Firmayı Şikayet Edebilmeliyim. Kaldıki Sitede Aynı Şikayetin Örnekleri Mevcut.

İsim Soyisim: Harun_2016

Konu: Şikayet Edemezmişim
Şikayet: Sikayetvar.Com İşine Gelirse Yazıyı Yayınlıyor. Redaksiyon Aşamasında 1-2 Gün Bile Bekleyebilirsiniz. En Son Şikayetimi Büyük Bir İhtimalle Samsung Kurumsal Üyesinin Ricasıyla Yayınlamadı. Zaten Şikayet Varmış, Tekrar Olmazmış. Kullandıkları Dile Bakın. Reddedildi, Nasıl Bir Sözcük, Suçluyum Ben Kabul Ediyorum Mu Demeliyim? Hiç Bir Firmanın Bu Sözcüğü Kullanmasını Uygun Bulmuyorum. Uygun Bulunmadı, Zaten Yayında Olduğundan Yayınlanmadı Gibi Üslub Var.

İsim Soyisim: cagcag

Konu: Kendilerine yaptıkları ayrımcılık
Şikayet: Öncelikle sikayetim.com firmasını şu konuda tebrik ederim ki o da kendileri hakkında yapılan şikayetlerden en azından benim gördüğüm "1" : ) tane şikayetleri var. Ben sikayetvar.com sitesi hakkında şikayet açtığımda direk destek panosuna koydular ancak ben destek istemedim şikayet ettim mevcut bir sorunu. "Kısmen" çözseler bile bu süreci isteyenlerin okuması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü şikayet ettiğim firma hemen sorununu çözmüştü ve ben bunu düzeltmek isteyene kadar kaç yüz kişi okudu. Diğer yaşadığım sıkıntı ise bir firma hakkında şikayet açtım ancak reddedildi. Sebebi de "kişisel gerekçelerle yazılmış" olmasıymış. Ben şikayet ettiğim firmadan nasıl bir şey satın alabiliyorsam, hakkımı aramaya çalışıyorsam o firmanın da bana vermiş olduğu zararı dile getirmem neden site tarafından veto ediliyor.

İsim Soyisim: SerayOlcer

Konu: Şikayetim Var
Şikayet: Şikayetvar.com yetkilileri kendilerine gelen asılsız şikayetlerin cevaplarını yasal yollarla açıklamamıza rağmen sitelerinde asılsız şikayetler bulundurmaktadırlar.Ayrıca kurumumuzla ilişkisi olmayan şahısların şikayetlerini, şahsi hakaretlerini de kendilerine iletmemize rağmen ısrarla yayınlamaktadırlar. Kurumumuzda olmayan ve kurumumuzda varmış gibi yanlış şikayetlerde bulunan kişilere de yardım etmiş olmaktadırlar.Aracı olmak adına verilen telefon numarası ve kişi isimleri birbirini tutmuyor,zaten verilen numaraya da ulaşılamıyor.Ben de bu şikayet.var sitesinden şikayetçiyim.